1299 Private SErver Tanıtım Platformu
Niçin Sitenize Üye Olayım? Çünkü,
  • Üye olmadan linkleri göremezsiniz.
  • Üye olmadan konu hakkındaki düşüncelerinizi gönderemezsiniz.
  • Üye olmadan bilgilerinizi kişilerle paylaşamassınız.

◄█►<<◄█►||85 level patch geliyor 631 gündür db format yemedi|◄█►>>>◄█► 2cz3a8g
Niçin Sitenize Üye Olayım? Çünkü,
  • Üye olmadan linkleri göremezsiniz.
  • Üye olmadan konu hakkındaki düşüncelerinizi gönderemezsiniz.
  • Üye olmadan bilgilerinizi kişilerle paylaşamassınız.

◄█►<<◄█►||85 level patch geliyor 631 gündür db format yemedi|◄█►>>>◄█► 2cz3a8g
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1299 Private Serverlar, Ardream Server, Mage Server, Zor Server, PK Server, diğer Tarzda Server

HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

Share | 

◄█►<<◄█►||85 level patch geliyor 631 gündür db format yemedi|◄█►>>>◄█►

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
noxesss

Üye

Üye

Rep : 0

◄█►<<◄█►||85 level patch geliyor 631 gündür db format yemedi|◄█►>>>◄█► Empty
PostSubject: ◄█►<<◄█►||85 level patch geliyor 631 gündür db format yemedi|◄█►>>>◄█►   ◄█►<<◄█►||85 level patch geliyor 631 gündür db format yemedi|◄█►>>>◄█► I_icon_minitimeSun Dec 02, 2012 6:12 pm

TIKLAAA>>TIKLAAA
TIKLAAA>>TIKLAAA

CLAN HAZİNESİ VE FETİH İHALESİ YÖNETİMİ AMAÇLI, CLAN PANEL AKTİVE EDİLMİŞTİR. CLAN BAŞKANLARI YARINKİ SAVAŞ İÇİN İHALEYE GİRMEYE BAŞLAYABİLİRLER, YENİ KURALLARDA , İHALEDE EN YÜKSEK FİYATI ÖDEYEN KLAN 33 PUAN KAZANACAK, İHALEYE GİRMEYEN CLANLAR SAVAŞA GİREBİLECEK ANCAK SONUÇLANDIRMA İŞLEMİNDE HERHANGİ BİR FETİH YETKİSİ OLMAYACAKTIR. BÖYLECE 33 PUAN İHALE, 33 PUAN KRİSTALİ KIRAN, 33 PUAN STRATEJİK SAVAŞI KAZANAN (HENÜZ AKTİF DEĞİL), 1 PUANDA MEVCUT BÖLGE SAHİBİNE VERİLECEK. EN YÜKSEK PUANI ALAN CLAN ÜYELERİNE (ONLİNE OLSUN YADA OLMASIN) 20-120(Vip üyeliğe göre) ONLİNE CASH , İHALEDE TOPLANAN GANİMETİN %25'İ, VE MEVCUT BÖLGEDEKİ KALELERİN GÜNLÜK VERGİSİ(VERGİ MARJINI CLAN BAŞKANI BELİRLEYECEK, BÖLGENİZDEKİ KALELERİN KAZANCININ BİR BÖLÜMÜ BÜTÜN CLAN ÜYELERİNE GÜNLÜK GELECEK, MUHTEMELEN BİR HAFTAYA AKTİF OLACAK BU SİSTEM).

Ekibiniz mi var, yoksa kartallar yanlız uçar diyenlerden misiniz? 24 saat online mısınız, ya da online olamadığınızdan oyunlarda hep geridemi kalıyorsunuz? KO1 FETİH geliyor, dünya haritasının sınırlarını siz belirleyeceksiniz.Grubunuzla Fe

thettiğiniz ülkeler grubunuza, şahıs olarak fethettiğiniz kaleler size her gün cash kazandıracak. DÜNYANIN İLK hem 3D hem 2D , hem MMORPG hem sıra tabanlı(web), stratejik ortaçağ oyununu oynarken, çok eğlenecek ve çok kazanacaksınız.İster online olarak kazanın , ister günde bir kaç dakika alan stratejik hamlelerle. KO1'in en çok item satılan pvp server olduğunu unutmayın, çünkü KO1'de yönetim item satmaz, oyunu oynamak ve item alışverişi tamamiyle sizlere ait. Cumartesi akşamına hazır mısınız?

TIKLAAA>>TIKLAAA
TIKLAAA>>TIKLAAA
Back to top Go down

◄█►<<◄█►||85 level patch geliyor 631 gündür db format yemedi|◄█►>>>◄█►

View previous topic View next topic Back to top 

Similar topics

-
» 660 Gündür DB Reset yemedi|85 Level Aktif|Fetih Savaşları|Bayrak Savaşı|+700 User
» 660 Gündür DB Reset yemedi|85 Level Aktif|Fetih Savaşları|Bayrak Savaşı|+700 User
» 660 Gündür DB Reset Yemedi # Clan Fetih Savaşları | Czde Bayrak Savaşı # +700 User #
» 500 Günü Aşkın Db format yememiş Knightonline1
» İkonlu 80 Level Skilleri
Page 1 of 1