1299 Private SErver Tanıtım Platformu
Niçin Sitenize Üye Olayım? Çünkü,
  • Üye olmadan linkleri göremezsiniz.
  • Üye olmadan konu hakkındaki düşüncelerinizi gönderemezsiniz.
  • Üye olmadan bilgilerinizi kişilerle paylaşamassınız.

500 Günü Aşkın Db format yememiş Knightonline1 2cz3a8g
Niçin Sitenize Üye Olayım? Çünkü,
  • Üye olmadan linkleri göremezsiniz.
  • Üye olmadan konu hakkındaki düşüncelerinizi gönderemezsiniz.
  • Üye olmadan bilgilerinizi kişilerle paylaşamassınız.

500 Günü Aşkın Db format yememiş Knightonline1 2cz3a8g
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1299 Private Serverlar, Ardream Server, Mage Server, Zor Server, PK Server, diğer Tarzda Server

HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

Share | 

500 Günü Aşkın Db format yememiş Knightonline1

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
noxesss

Üye

Üye

Rep : 0

500 Günü Aşkın Db format yememiş Knightonline1 Empty
PostSubject: 500 Günü Aşkın Db format yememiş Knightonline1   500 Günü Aşkın Db format yememiş Knightonline1 I_icon_minitimeWed Jul 25, 2012 6:40 am

Knightonline1 Fetih Adında Müthiş bir Emek isteyen Server 489 gündür online.Serverimiz Db format yememiş zor günler geçirmiş ancak asla db format yememiştir.Tamamen Emek isteyen charını online bırakarak İtem kasabileceğiniz sistemi vardır.Pus Sistemi ile pustan item ve silah çekebilir dahada güçlenebilirsiniz.Serverimizda günde 2 kere savaş olmaktadır.SAat 14:00 ve 20:00'dır.Kalabalık Olarak Gelen Mage teamlar Kolaylıkla iş yapabilir serverdaki Savaşların kaderini değiştirebilir.1Vs1 Event ile Kazanana Online Cash verilir.Yakında Clan Fight Yani Clan Vs'si de aktif olacaktır.Serverimizda para kasmak için Vip zone girebilir buradan boss kesip merchant pazarı kurabilir ya da Brahman Paramun dönerek NPC'ye Sc satarak para kasabiliriz.Herkeste İtem Var Diye Kendinizden korkmayın 15-20 günde PK'lık Char düzebilirsiniz..Oyunumuzda pek çok yenilikler olucak ve daha da şenlenecektir.Sadece ben itemem yapamam diye korkmayın inanırsanız yapabilirsiniz.Karus Olarak Sağlam Mage team Gelirse Güzel Olur.Oyunumuzu Knightonline1.com sitesinden indirebilirsiniz.
Back to top Go down

500 Günü Aşkın Db format yememiş Knightonline1

View previous topic View next topic Back to top 

Similar topics

-
» ◄█►<<◄█►||85 level patch geliyor 631 gündür db format yemedi|◄█►>>>◄█►
Page 1 of 1