1299 Private SErver Tanıtım Platformu
Niçin Sitenize Üye Olayım? Çünkü,
  • Üye olmadan linkleri göremezsiniz.
  • Üye olmadan konu hakkındaki düşüncelerinizi gönderemezsiniz.
  • Üye olmadan bilgilerinizi kişilerle paylaşamassınız.

Editlenen Itemler [Cold - Hearted Dagger,Mirage Sword,Dread Shield,Scorpion Shield] (Edited By Bydarkl) 2cz3a8g
Niçin Sitenize Üye Olayım? Çünkü,
  • Üye olmadan linkleri göremezsiniz.
  • Üye olmadan konu hakkındaki düşüncelerinizi gönderemezsiniz.
  • Üye olmadan bilgilerinizi kişilerle paylaşamassınız.

Editlenen Itemler [Cold - Hearted Dagger,Mirage Sword,Dread Shield,Scorpion Shield] (Edited By Bydarkl) 2cz3a8g
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1299 Private Serverlar, Ardream Server, Mage Server, Zor Server, PK Server, diğer Tarzda Server

HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

Share | 

Editlenen Itemler [Cold - Hearted Dagger,Mirage Sword,Dread Shield,Scorpion Shield] (Edited By Bydarkl)

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
MezoMorto

Kurucu

Kurucu
MezoMorto

Rep : 0

Editlenen Itemler [Cold - Hearted Dagger,Mirage Sword,Dread Shield,Scorpion Shield] (Edited By Bydarkl) Empty
PostSubject: Editlenen Itemler [Cold - Hearted Dagger,Mirage Sword,Dread Shield,Scorpion Shield] (Edited By Bydarkl)   Editlenen Itemler [Cold - Hearted Dagger,Mirage Sword,Dread Shield,Scorpion Shield] (Edited By Bydarkl) I_icon_minitimeThu Aug 12, 2010 2:39 pm

Bu gün ise bydarkl arkadaşımızın editlemiş olduğu;

• Cold - Hearted Dagger
  • Mirage Sword
  • Scorpion Shield
  • Dread Shield
  • Kardan Adam
'ı sizinle paylaşıyorum..

Kurulum:

• Aşağıdaki Linkten Editlenen Itemler [Cold - Hearted Dagger,Mirage Sword,Dread Shield,Scorpion Shield] (Edited By Bydarkl)'ı indir.
  • İndirdiğiniz Dosyayı .exe'den çıkarın.
  • Çıkardığınızda " Item " klasörü oluşacaktır.
  • Oluşan " Item " klasörünü Clientiniz içine Kopyalayın ve Değişime " Tümüne Evet " diyerek Onaylayın.
Code:
http://hotfile.com/dl/28181142/c9a9f3c/ByDark_Tarafindan_Editlenen_iTemler.rar.html
Back to top Go down
http://www.1299pvpserver.com

Editlenen Itemler [Cold - Hearted Dagger,Mirage Sword,Dread Shield,Scorpion Shield] (Edited By Bydarkl)

View previous topic View next topic Back to top 

Similar topics

-
» Editlenen Itemler [Shield Of Selfname, Dread Shield, Scorpion Shield] (Edited By hiciste)
» Scorpion Shield, Defender of The Lord, 70 Kalkanı ve DreadShield Skin
» USKO Rebirth İtemler ( Made By AqoN )
» Giga,İron İmpact ve Two Handed Sword of Selfname Rainbow Efekt
» Yeni Chitin Shield ve Defender Of Lord Skin
Page 1 of 1