1299 Private SErver Tanıtım Platformu
Niçin Sitenize Üye Olayım? Çünkü,
  • Üye olmadan linkleri göremezsiniz.
  • Üye olmadan konu hakkındaki düşüncelerinizi gönderemezsiniz.
  • Üye olmadan bilgilerinizi kişilerle paylaşamassınız.

630 Gündür Online Homeko Server 650 USER Cz Bowl bayrak savaşı Mykoldan Stratejik CSW 2cz3a8g
Niçin Sitenize Üye Olayım? Çünkü,
  • Üye olmadan linkleri göremezsiniz.
  • Üye olmadan konu hakkındaki düşüncelerinizi gönderemezsiniz.
  • Üye olmadan bilgilerinizi kişilerle paylaşamassınız.

630 Gündür Online Homeko Server 650 USER Cz Bowl bayrak savaşı Mykoldan Stratejik CSW 2cz3a8g
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1299 Private Serverlar, Ardream Server, Mage Server, Zor Server, PK Server, diğer Tarzda Server

HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

Share | 

630 Gündür Online Homeko Server 650 USER Cz Bowl bayrak savaşı Mykoldan Stratejik CSW

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
noxesss

Üye

Üye

Rep : 0

630 Gündür Online Homeko Server 650 USER Cz Bowl bayrak savaşı Mykoldan Stratejik CSW Empty
PostSubject: 630 Gündür Online Homeko Server 650 USER Cz Bowl bayrak savaşı Mykoldan Stratejik CSW   630 Gündür Online Homeko Server 650 USER Cz Bowl bayrak savaşı Mykoldan Stratejik CSW I_icon_minitimeSat Dec 01, 2012 5:41 am

[SIZE="6"]
DOWNLOAD
[/SIZE]

[SIZE="7"]PANEL[/SIZE]

[SIZE="7"]85 LEVEL İLE İLGİLİ BİLGİLER[/SIZE]

DÜNYANIN EN UZUN SOLUKLU PRİVATE KNIGHTINA YENİ BİR SOLUK GELİYOR 85 LVL BU AKŞAM AÇILIYOR, ZOR EXP İLE SERVERİMİZ DAHA DA EMEK SERVERİ OLUYOR. PK YAPARAK CASH KASIYORSUNUZ, ŞİMDİ CZ SLOTLARI ZORUNLULUĞUYLA PK EXP CASH HEPSİ BİR ARADA, 85 OLAN HERKESE, +10SİLAH +1 TAKI VERİLECEKTİ DEĞİŞTİRİYORUZ, YENİ OYUNCULARDA OYUNA TUTUNABİLİYORLAR ZATEN AMA CESARETLERİNİ ARTIRMAK İÇİN 85 OLAN HERKESE, +2 TAKI SETİ HEDİYE JOBUNA GÖRE , ÖRNEĞİN WARRİORA DUAL +2WE, İRON NECK BELT+2, DUAL ROC+2
Zor Knight sevenler, 2 ayda bir kapanan sıfırlanan serverleri bırakın, ko1 mexpio mart 2011 den bu yana açık ve 1 ocakta zor 85 cap geliyor, şimdiden 80 lik bir char kasın hazırda bulunsun. 85 olan herkese +1 takı +10 shell +10 silah verilecek jobuna göre.

TRAİLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLA
[SIZE="6"]VİDEOLARI İZLEMEK İÇİN TIKLA [/SIZE]
[SIZE="6"]KULLANICI SIRALAMASI İÇİN TIKLA[/SIZE]
Back to top Go down

630 Gündür Online Homeko Server 650 USER Cz Bowl bayrak savaşı Mykoldan Stratejik CSW

View previous topic View next topic Back to top 

Similar topics

-
» 660 Gündür DB Reset Yemedi # Clan Fetih Savaşları | Czde Bayrak Savaşı # +700 User #
» 660 Gündür DB Reset yemedi|85 Level Aktif|Fetih Savaşları|Bayrak Savaşı|+700 User
» 660 Gündür DB Reset yemedi|85 Level Aktif|Fetih Savaşları|Bayrak Savaşı|+700 User
» PvPTr ♫ ANDREAM-CZ ♫ TÜM JOBLAR EŞİT 7/24 ONLİNE +500 User OnLine[ARCHER]
» TRKO Ardream Server (Şu an user yok)
Page 1 of 1